Цієї суботи, 17 грудня 2016 року, влада і громада Вінниці спільно організують Перший міський Форум розвитку громадянського суспільства «Точки взаємодії».

Мета заходу – активізувати діалог між громадськими організаціями та Вінницькою міською радою про те, як ефективно співпрацювати щодо розвитку міста у рамках Стратегії «Вінниця 2020» та як організувати «громадський простір» для такої взаємодії. Про це повідомляє “Інститут розвитку міст

У першій частині заходу учасники обговорять існуючі у Вінниці форми залучення громадськості до розвитку міста (бюджет громадських ініціатив; конкурс грантів для громадських організацій, сайт ngo.vmr.gov.ua тощо). Після цього стартує робота над розробкою Концепції «Хабу для ГО Вінниці» (Центру підтримки інституцій громадянського суспільства Вінниці, відкриття якого заплановане на 2017 рік за адресою вул. Пушкіна, 11). Цей хаб має стати першим в Україні відкритим простором для активного діалогу влади і громади, створеним спільно міською радою і громадськістю.

На Першому Форумі розвитку громадянського суспільства обговорять перспективи взаємодії влади та вінничан

Ми хочемо дати новий поштовх до співпраці влади і громади на цьому Форумі. Бо зрештою всіх нас об’єднує бажання розвивати своє місто, просто маємо вчитись вести цей діалог, вчитись взаємодіяти, напрацьовувати довіру попри те, що багато недовіри між нами. Іншого шляху немає, бо подальший активний розвиток міста неможливий без залучення громадськості до управління містом, – сказала в коментарі для Vежі директор “Інституту розвитку міст” Аліна Дяченко. - Родзинкою цього Форуму має стати відкрита дискусія про Концепцію майбутнього NGO-HUB у Вінниці. Це місце створюється як простір для взаємодії влади і громади, саме тому важливо почути, як громадські організації бачать оптимальне використання приміщення площею 200 кв. метрів неподалік від міської ради, які пропозиції мають і – головне – що готові зробити для спільного запуску цього хабу”.

Організатори Форуму: Вінницька міська рада, КП «Інститут розвитку міст» за активної участі БФ «Подільська громада», ГО «Громадський центр «Форум», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», ГО «Центр Поділля-Соціум» та ГО «Інститут «Республіка».

Захід проводиться за підтримки німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Для участі у Форумі організатори просять попередньо зареєструватись в онлайн-формі за посиланням.

Форум відбудеться у суботу, 17 грудня, з 10:00 до 16:00 у «Культурному центрі «Галерея XXI» (Арт-галерея «ІнтерШик»), вул. Архітектора Артинова 12А, конференц-зала на 4-му поверсі.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Юлія Кашпрук, тел: (067) 706 70 51, [email protected]

Аліна Дяченко, тел.: (067) 962 98 06, [email protected]Переглядів: 2034
Поширень: 0