Прокуратурою області спільно зі слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, Управлінням захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України у рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо незаконних операцій із закупівлею та експортуванням насіння зернових культур, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України, проведено 8 одночасних санкціонованих обшуків, з метою виявлення доказів незаконної господарської діяльності ряду підприємств зареєстрованих у різних регіонах держави.

Під час обшуків вилучено речові докази, які свідчать про незаконну господарську діяльність: «чорну» бухгалтерію, підроблені бухгалтерські документи, комп’ютерну техніку, насіння, тощо.

Крім того, у організаторів злочинної схеми, в схованках виявлено та вилучено майже 4,5 млн грн готівки.

Вінницькі правоохоронці спільно з прокуратурою  розкрили злочинну схему тіньової  закупівлі зерна

Проведеними слідчими діями підтверджено наявність злочинної схеми тіньової закупівлі зерна, його подальшої реалізації та ухилення від сплати податків одночасно на території декількох областей України.

Встановлюються суми збитків завданих державі від незаконних діянь.

Вінницькі правоохоронці спільно з прокуратурою  розкрили злочинну схему тіньової  закупівлі зерна

У ході досудового слідства перевіряється можлива причетність до злочинних «оборудок» й працівників правоохоронних та контролюючих органів.

Досудове розслідування триває, та перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури області.Переглядів: 2447
Поширень: 0