20 грудня у театрі імені Садовського відбулося міське свято-зустріч зі стипендіатами Вінницької міської ради. Кращих студентів, учнів, спортсменів, юних художників, танцюристів, традиційно наприкінці першого семестру відзначили стипендіями міської ради. Цього року таких вінничан –359.

Вже більше 20 років Вінницька міська рада та її виконавчий комітет проводить виплату щомісячної стипендії талановитим дітям за їх старання та досягнення. Традиційно, усіх, хто показав чудові результати у навчанні, відзначають напередодні Новорічних та Різдвяних свят.

У цьому році стипендіатами міської ради стали 359 юних вінничан. З них – 274 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, 30 вихованців початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та клубних формувань. А також – 16 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, 39 студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Серед стипендіатів Вінницької міської ради – переможці міських, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіад з різних навчальних предметів, переможці Всеукраїнських та Міжнародних творчих конкурсів, фестивалів, спортивних змагань.

Цього року 359 школярів та студентів отримали стипендії міської ради

Цього року 359 школярів та студентів отримали стипендії міської ради

Сьогодні, талановитих вінничан привітав Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

Цього року 359 школярів та студентів отримали стипендії міської ради

«Мені дуже приємно відзначати сьогодні найкращу, талановиту молодь Вінниці, нашу надію на майбутнє, юнаків та дівчатк, які в подальшому розвиватимуть наше місто. Я певний, що протягом першого семестру ви досить старанно і серйозно попрацювали, досягли хороших результатів. Разом з тим, я впевнений, що ви не зупинитесь на досягнутому і будете й надалі гарно навчатись, будете справжніми патріотами рідного міста і держави. Напередодні Нового Року та Різдва Христового я бажаю вам в першу чергу миру, благополуччя, здоров’я, радості, впевненості в собі», – каже Сергій Моргунов.

Цього року 359 школярів та студентів отримали стипендії міської ради

«Вінниця має багато гарних традицій, одна з них – вручення стипендій міської ради, яка існує вже близько 20 років. Це традиція вшановувати найталановитіших найрозумніших, найбільш трудолюбивих. Бажаю стипендіатам, щоб їхні родини були щасливими, щоб вони добре закінчили школу, здали ЗНО і обов’язково вступили в ті університети, про які мріють», – зазначив Ігор Івасюк.

Цього року 359 школярів та студентів отримали стипендії міської радиПереглядів: 3163
Поширень: 0