З нагоди відзначення християнами східного обряду Різдва Христового 4 січня відбулась прес-конференція за участі представників різних конфесій.

Нічні святкові Богослужіння відбудуться з 6 на 7 січня лише в храмах релігійних громад УПЦ та УГКЦ. У зв’язку з цим, на прохання релігійних організацій, в цю ніч по головних магістралях м. Вінниці буде здійснюватися транспортне перевезення громадян безкоштовно.

За словами протодиякона Владислава Демченко УПЦ, заходи з нагоди свята продовжуватимуться до кінця січня. Найбільшим із них буде Х обласний фестиваль «Різдвяні дзвіночки», який відбудеться 9 січня у Будинку офіцерів. Щороку участь в заході приймає близько 30 колективів - дитячих і дорослих хорів з кожного благочиння. Разом з тим, подібні фестивалі відбудуться і у 7 районах Вінницької єпархії УПЦ.

8 січня стартуватиме і традиційна Архієрейська коляда, яка розпочнеться у храмі Різдва Богородиці м. Вінниці і продовжиться у всіх благочиннях Вінницької єпархії УПЦ. Минулого року завдяки учасникам Архієрейської коляди вдалось зібрати близько 155 тисяч гривень, які пішли на потреби нужденних громадян.

Релігійні громади Вінниці активно готуються до святкування Різдва

З нагоди святкування Різдва Христового у людних місцях м. Вінниці упродовж січня відбуватимуться флеш моби, які започатковані кліриком Вінницької єпархії УПЦ Назарієм Давидовським ще у грудні 2015 року і знайшли свою підтримку не лише в Україні, а і у всьому світі.

Представники Вінницьких єпархій УАПЦ та УПЦ КП протоієрей Сергій Москальчук та ієрей Богдан Лащенко запросили вірян на святкові Богослужіння до своїх церков, які відбудуться: 6 січня о 16-00 год. (УАПЦ), о 17-00 год. (УПЦ КП) та 7 січня о 09-00 год.

Упродовж січня-лютого всі релігійні громади міста та області активно займатимуться благодійною діяльністю – будуть відвідувати будинки-інтернати, хворих та бідних людей, допомагати нужденним.Переглядів: 2392
Поширень: 0