Фантастичний весняний подарунок через місяць чекає всіх вінницьких любителів прекрасного і шанувальників яскравих шоу. Вперше у Вінниці прем’єра найгучнішого музичного проекту в історії України - NOTRE DAME de PARIS!

16 березня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського пройде концерт-сенсація, концерт-відкриття і концерт-ейфорія «Кращі пісні NOTRE DAME de PARIS»!

7 найкращих солістів України, великий симфонічний оркестр, хор і ритм-група на чолі з диригентом Миколою Лисенко-молодшим – правнуком славетного українського генія, композитора Миколи Лисенка!

У ролі солістів ви побачите Арсена Мірзояна та інших переможців і фіналістів найпопулярніших талант-шоу країни, чиї унікальні голоси полонили всю країну.

Неповторна, до болю знайома і абсолютно нова історія безсмертної любові. «Кращі пісні NOTRE DAME de PARIS» - це унікальне шоу, фантастичні емоцій, живий звук!

Мюзикл NOTRE DAME de PARIS потрапив у Книгу рекордів Гіннеса, як найуспішніший в історії.

Знаменита історія босоногої циганки і трьох абсолютно по-різному закоханих у неї чоловіків у своєму музичному втіленні сьогодні вважається однією з найкращих і улюблених глядачами. Вона займає заслужене місце під нотним сонцем разом з такими відомими мюзиклами, як «Привид опери» або «Мама Міа», однак завдяки дивовижній красі французької мови виривається далеко вперед за рівнем емоційного розжарення.

Сім найсильніших голосів під надриви скрипок і плач віолончелей змусять вінничан заново пережити, знову повірити і вкотре закохатися у красу.

Опинившись у вирі прекрасного, глядачі одержать унікальну можливість емоційно очиститися, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди.

У грандіозній постановці, яку 16 березня побачать вінничани, задіяні 150 артистів і більше 30 тонн світлового і звукового обладнання, а головне – всі легендарні пісні виконують французькою!

16 березня у Вінниці - прем’єра найгучнішого музичного проекту в історії України - NOTRE DAME de PARIS!

Над створенням проекту «Кращі пісні NOTRE DAME de PARIS» працювало більше 500 найкращих спеціалістів! Красу і масштаб цього концерту неможливо передати словами! Це треба побачити, відчути, опинитися у епіцентрі подій! відзначають організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Не пропустіть 16 березня о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського концерт «Кращі пісні NOTRE DAME de PARIS» - неймовірне шоу, свідком якого повинен стати кожен!

Квитки вже у продажу! Квитки можна придбати на сайті bilet.vn.ua, у касах Вінницького театру імені Садовського, Будинку офіцерів, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр». Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

16 березня у Вінниці - прем’єра найгучнішого музичного проекту в історії України - NOTRE DAME de PARIS!

 Переглядів: 3368
Поширень: 0