За клопотанням прокуратури Вінницької області заступнику начальника слідчого відділу одного з районних відділів поліції Вінницької області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строк на 2 місяці з правом внесення застави в сумі 128 тис гривень та відсторонено останнього від посади.

Нагадаємо, йдеться про заступника начальника слідчого відділу одного з районних відділів поліції Вінницької області, якого слідчими слідчого відділу прокуратури Вінницької області спільно з службовими особами управління СБУ у Вінницькій області та управління внутрішньої безпеки у Вінницькій області ДВБ Національної поліції України у рамках розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, 17.02.2017 викрито та затримано на місці події при одержанні 22 тис гривень неправомірної вигоди. Вказані кошти правоохоронець вимагав за прийняття рішення про повернення у розслідуваному ним кримінальному провадженні вилученого майна.

На Вінниччині заступник начальника слідчого відділу поліції "попався" на хабарі в 22 тисячі гривень

На даний час, у кримінальному провадженні проводяться слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального провадження, у тому числі проведено ряд санкціонованих обшуків, допитуються свідки.

На Вінниччині заступник начальника слідчого відділу поліції "попався" на хабарі в 22 тисячі гривень

Зауважимо, що за вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.Переглядів: 2457
Поширень: 0