Учасникам запропонують розв’язати логічні задачі від Гарвардського університету та фонду BrainBasket.

CS50 Puzzle day – це хакатон для початківців, що відбудеться у Вінниці вперше. Учасникам не обов’язково потрібно знати мови програмування. Запропоновані задачі будуть спрямовані на логіку та інші математичні напрями, а також на аналітичні здібності учасників. А от знання англійської мови не завадить.

"Ми в айхабі на Пушкіна, 11 створюємо певний майданчик, де люди зможуть об’єднуватись і спільними зусиллями онлайн вирішувати запропоновані завдання", – розповідає директор iHUB Руслан Бурлаченко. – Це буде хакатон, який націлений на створення нових алгоритмів, задля вирішення певних проблем".

Захід відбуватиметься у всьому світі одночасно. Розпочнеться він 1-го квітня о 12:00, а завершитьсяо 18:00.

У Вінниці на базі iHUB відбудеться онлайн-хакатон для початківців

"В кінці дня підрахуємо результати. Організатори вирішуватимуть, хто запропонував найкраще вирішення алгоритму або проблеми", – каже Руслан.

Переможці отримають доступ до курсу програмування від фонду BrainBasket, а також призи від спонсорів, про які буде повідомлено пізніше. Зареєструватись можна за посиланням.

Додамо також, що торік захід зібрав 3 792 учасників з 50 країн світу.

Для довідки:

Хакатон – це форум розробників під час якого спеціалісти в IT-сфері спільно працюють над вирішенням проблем.Переглядів: 1617
Поширень: 0