Півтора місяці тому у місті продовжились роботи з встановлення посадочних павільйонів на зупинках муніципального транспорту. За цей час вже облаштовано вісім зупинок у різних мікрорайонах міста. Серед них – по вулицях Костянтина Василенка (колишня 30-річчя Перемоги), Сергія Зулінського (колишня Тарногродського), Київській, 600-річчя, І. Богуна, Келецька.

Нові посадочні павільйони на зупинках почали з’являтися у Вінниці в 2011 році. Тоді комунальні служби встановили перші сім. Їх змонтували на місці старих радянських конструкцій. Нові зупинки почали з’являтись і там, де їх взагалі не було, або в місцях, куди зупинки громадського транспорту були перенесені.

Як зазначив заступник директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Павлінчук, такі павільйони виготовляють з якісних матеріалів, виготовлених в Україні. Конструкція прозора, зроблена зі скла, щоб не перевантажувати міський простір. Такі зупинки вписуються в середовище як сучасної, так й історичної забудови. Конструкція захищає від опадів, а матова покрівля – від сонця.

Перелік зупинок громадського транспорту у Вінниці, де цьогоріч облаштовано посадочні павільйони

«В цьому році по місту вже встановлено вісім посадочних павільйонів на зупинках муніципального транспорту, здебільшого автобусів та тролейбусів. Такі конструкції з’явились:

  • по вулиці Костянтина Василенка (колишня 30-річчя Перемоги) поблизу перехрестя з вулицею Ліза Чайкіна,
  • по вул. Київській біля школи №29,
  • по вул. 600-річчя поблизу підприємства «Форт».

А також три павільйони по вулиці Сергія Зулінського (колишня Тарногродського):  поблизу ПАТ Вінницьке управління механізації і автотранспорту будівництва, біля концерну «Аграна» та перехрестя з вулицею Батозькою.

Крім того, облаштували павільйони:

  • по вулицям Богуна (зупинка М.Гавриш)
  • та Келецька (зупинка Ващука).

Роботи в цьому напрямку проводитимемо й надалі», – каже Юрій Павлінчук.Переглядів: 2453
Поширень: 0