Задля підвищення безпеки на пішохідних переходах біля закладів освіти, у Вінниці почали встановлювати спеціальні фігури у вигляді школяра. Про нововведення повідомив на своїй сторінці у facebook очільник міста Сергій Моргунов.

- Ми очікуємо, що ці фігури будуть привертати увагу в потенційно небезпечних для пішоходів місцях біля закладів освіти в будь-яку пору доби. І зокрема ввечері, адже вони пофарбовані світловідбиваючою фарбою, - розповів Сергій Анатолійович.

Перші дві фігури облаштували на переходах біля дитячого майданчику на оновленій частині проспекту Космонавтів. Практика встановлення подібних інтерактивних попереджувальних фігур досить поширена у європейських країнах. Планується, що автомобілісти, побачивши фігури дитини на скейті, будуть ще більш уважнішими на дорозі по відношенню до пішоходів.

На проспекті Космонавтів встановили пластикових "школярів", щоб привернути увагу до пішохідного переходу

Приємно було побачити, що пішоходи вже звертають увагу на цю новинку для нашого міста і навіть роблять селфі, - написав Сергій Моргунов.

На проспекті Космонавтів встановили пластикових "школярів", щоб привернути увагу до пішохідного переходу

Також відомо, що вже розпочались роботи по облаштуванню на пішохідних переходах біля шкіл світлодіодного освітлення, вмонтованого у дорожні знаки. Першою стала 4-та школа, з якої розпочались ці роботи. У такий спосіб цього річ планується обладнати пішохідні переходи біля 16-ти шкіл по Вінниці.

На проспекті Космонавтів встановили пластикових "школярів", щоб привернути увагу до пішохідного переходуПереглядів: 3676
Поширень: 0