9 травня, з нагоди 72-ї річниці Перемоги над фашизмом, в холі міської ради керівництво міста та області привітало вінницьких ветеранів. Захисникам вручили Почесні грамоти Вінницької міської ради та її виконавчого комітету і грошові преміями. В урочистій церемонії нагородження та святковому привітанні окрім ветеранів взяли участь рідні та близькі захисників.

«Сьогодні 72 річниця завершення, мабуть, найтрагічнішої сторінки історії людства – Світової війни, у якій загинули мільйони людей. Найбільше потерпали Україна, Білорусія і Польща. Сьогодні в світовій історіографія ці країни називаються «кривавими землями», де загинуло багато мирного населення, знищувалися села, містечка, міста. Але ми вистояли, показали, що своїм патріотизмом, героїзмом, єдністю можна перемогти будь-якого ворога. Ви показали приклад молодим хлопцям і дівчатам, які три роки боронять нашу рідну українську землю на Сході від окупанта. Тож, я хочу подякувати ветеранам за те, що вони зробили для України, для відродження сіл та містечок, для того, щоб у нас була українська незалежна держава, за збереження культури, історії. Бажаю вам здоров'я, благополуччя і саме головне, щоб в Україні був мир. Також хочу передати вам привітання від Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Він не зміг сьогодні приїхати до Вінниці, але Володимир Борисович завжди пам’ятає про вас і передавав вам привітання та найщиріші побажання здоров'я і благополуччя», – сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

У міській раді з Днем Перемоги привітали ветеранів Другої світової війни

У міській раді з Днем Перемоги привітали ветеранів Другої світової війни

У міській раді з Днем Перемоги привітали ветеранів Другої світової війни

«Я дуже вдячний ветеранам за мужність та героїзм. Насправді, сьогодні ми живемо в непростий час, але з особливим відчуттям ми сприймаємо цей святковий день. Нині молоді люди боронять українську державу, і ви, ветерани, є для них легендами, позитивним прикладом, на який потрібно рівнятися і рухатись вперед. Потрібно робити все для того, щоб створити нову європейську демократичну Україну, якою пишатимуться наші діти», – зазначив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

У міській раді з Днем Перемоги привітали ветеранів Другої світової війни

У міській раді з Днем Перемоги привітали ветеранів Другої світової війни

«На жаль, вся історія людства – це історія воєн. Але за масштабами Друга світова війна була найбільш руйнівною з найбільшою кількістю жертв. Без перебільшення, українські воїни відіграли у перемозі чи не найвирішальнішу роль. Велич українського воїна формувалася століттями, і як би хто не намагався переписувати історію, це марна річ. Ми прагнемо бути вільними на своїй Богом даній землі. Бажаю ветеранам здоров’я, достатку і саме головне – миру», – сказав голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник.

У міській раді з Днем Перемоги привітали ветеранів Другої світової війниПереглядів: 3142
Поширень: 0