Вчора відбувся другий тур міського конкурсу «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд». Школярі виступали та показували презентації на тему «Чому я хочу відвідати міста Туреччини – Даламан, Мармарис, Фетхіє?». П'ятнадцять учнів, які набрали найбільше балів, отримали у подарунок поїздки до Туреччини.

«Міський конкурс «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд» проводиться для налагодження співпраці та дружніх зв’язків із Туреччиною, а саме із містами Даламан, Фетхіє та Мармарису. А також – активізації учнівської діяльності задля розвитку міста Вінниці, виявлення та підтримки учнів, які мають активну життєву позицію, займаються громадською діяльністю», – каже заступник міського голови Галина Якубович.

15 вінницьких учнів, які перемогли у міському конкурсі «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд», отримали путівки до Туреччини

Організатори конкурсу – Вінницька міська рада, департамент освіти Вінницької міської ради, комунальне підприємство «Інститут розвитку міст», туристичний оператор JoinUP та аеропорт міста Даламан.

У конкурсі брали участь учні 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які мають активну життєву позицію, добре навчаюся, беруть активну участь у громадському житті школи, міста. Від кожного навчального закладу у конкурсі взяли участь по одному учню. «Для участі в першому турі діти подавали портфоліо (презентація до 5 слайдів), у якому зазначили свої досягнення, інформацію про громадську діяльність, рівень знання іноземних мов, захоплення тощо. А також – есе на тему «Вінниця – місто, яке вражає». Ми були приємно вражені роботами, тим, яку активну громадську позицію займають учні, як вони люблять своє місто», – каже директор департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

15 вінницьких учнів, які перемогли у міському конкурсі «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд», отримали путівки до Туреччини

4 травня було підбито підсумки І туру. За рішенням журі до ІІ туру увійшов 21 учасник. 12 травня вони виступали та презентували слайди на тему «Чому я хочу відвідати міста Туреччини – Даламан, Мармарис, Фетхіє?». Виступи учасників оцінювало журі.

Учень 10 класу Вінницького технічного ліцею Павло Михайлюк розповів, що він – президент учнівського врядування ліцею, у вільний час займається спортом, театральним мистецтвом та подорожує. «Поїздка до Туреччина – чудова можливість вивчити культуру та історію цікавої країни, підвищити рівень англійської мови, налагодити зв’язки з іноземцями, відпочити на насолодитись чудовими краєвидами», – каже Павло.

15 вінницьких учнів, які перемогли у міському конкурсі «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд», отримали путівки до Туреччини

Учень 10-В класу гімназії №1 Микола Кислейко – член Європейського молодіжного парламенту, член молодіжної організації «Союз старшокласників «Лідер», президент учнівського врядування, відмінник, вивчає англійську, німецьку та польську мови. «Моє життя – постійний рух вперед. Моє кредо – не кажи світові про те, що ти хочеш зробити, покажи сам, як ти це зробиш. На одній з регіональних сесій Європейського молодіжного парламенту, я познайомився зі своїм однолітком з Туреччини, який розповів, що його країна має багатовікову історію, культуру та особливим східним колоритом. Після цих свят я зацікавився традиціями цієї країни, саме тому я хочу відвідати Туреччину. Коли я дізнався про проект «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд», одразу вирішив взяти в ньому участь, адже я вважаю, що саме ми, молоді активні лідери, маємо налагоджувати тісні зв’язки та співпрацю з сусідніми країни та розвивати місто Вінницю», – зазначив Микола.

15 вінницьких учнів, які перемогли у міському конкурсі «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд», отримали путівки до Туреччини

«Всі учасники чудово підготувались, відчувається, що попрацювали і з книжками, і з Інтернетом. Також – висловили свої думки щодо того, як вони бачать подорож, яку користь вона принесе. Дякую за участь, ваші роботи були творчими, цікавими та креативними», – зазначила Галина Якубович.

П'ятнадцять переможців нагородили Грамотами департаменту освіти Вінницької міської ради та поїздкою до Туреччини, яка відбудеться у червні цього року (за сприянням туроператора JoinUP та аеропорту міста Даламан (Туреччина).

15 вінницьких учнів, які перемогли у міському конкурсі «Вінниця – Туреччина. Молодіжний погляд», отримали путівки до ТуреччиниПереглядів: 4157
Поширень: 0