​​​22 травня у Вінниці відбулося загальноміське свято обдарованої молоді «Талант – 2017». Грамоти та грошові премії отримали кращі учні вінницьких шкіл, які стали переможцями олімпіад різних рівнів, змагань​, конкурсів, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, учні шкіл естетичного виховання, клубних формувань тощо. Відзначили також і 360 обдарованих учнів та студентів, які за підсумками другого семестру цього навчального року стали стипендіатами Вінницької міської ради.

Наприкінці травня у Вінниці традиційно проводиться загальноміське свято обдарованої молоді. Під час цього заходу нагороджуються юні вінничани за досягнення у навчанні, спорті та мистецтві.

На святі обдарованої молоді талановитих учнів та студентів привітав міський голова Сергій Моргунов. «Сьогодні справжнє свято – підведення підсумків навчання, перемог у різних змаганнях, творчих перемог. Коли оцінюєш такий результат, мало хто замислюється, скільки часу, вашої праці, недоспаних ночей було витрачено на те, щоб отримати ту чи іншу перемогу. І це, в першу чергу, ваша заслуга, дорогі діти! Я впевнений, що вами пишаються ваші педагоги та батьки. Для себе ви отримали практику, яку зможете застосувати в подальшому. Я хочу, щоб кожен з вас у житті знайшов своє місце. Але саме головне, пам'ятайте, що важливо бути патріотом свого рідного міста, своєї рідної країни, і тільки завдяки знанням і кропіткій праці можливо побудувати і розвивати своє місто і країну. Ви є майбутнім нашої держави і нашої Вінниці!».

 Більше тисячі юних вінничан відзначили на святі обдарованої молоді «Талант - 2017»

Привітав молодих талантів і заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк: «Ви є гарантією того, що наша українська нація буде успішною. Бо ви вже зараз своїми розумом, талантом, працею, спортивними досягненнями, творчими здобутками підтверджуєте, що ви є кращими. Хочу побажати, щоб ви від своєї праці отримували задоволення та наснагу».

 Більше тисячі юних вінничан відзначили на святі обдарованої молоді «Талант - 2017»

Протягом 2016-2017 навчального року на всеукраїнських олімпіадах учні шкіл вибороли 485 місць у обласних етапах та 24 – у загальнодержавних. А у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук вінничани вибороли 71 місце у обласних та 12 – у загальнодержавних етапах. Чимало школярів вибороли призові місця у міських, обласних, всеукраїнських конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях.

 Більше тисячі юних вінничан відзначили на святі обдарованої молоді «Талант - 2017»

Значних результатів досягли й вихованці мистецьких навчальних закладів міста. У цьому навчальному році творчі вінничани посіли 162 призових місця у міських, 207 - у обласних та регіональних, 637 - у всеукраїнських та 94 - у міжнародних конкурсах. Заклади культури за результатами цього навчального року мають 403 дипломантів конкурсів, фестивалів та виставок різних рівнів.

 Більше тисячі юних вінничан відзначили на святі обдарованої молоді «Талант - 2017»

Значних висот досягли й юні спортсмени. Вони здобули 310 перших та 540 призових місць на всеукраїнських і 38 перших та 62 призових місць на міжнародних змаганнях.

 Більше тисячі юних вінничан відзначили на святі обдарованої молоді «Талант - 2017»

За підсумками ІІ семестру 2016-2017 навчального року стипендіатами міської ради стали 360 учнів та студентів навчальних закладів міста Вінниці. З них – 276 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, 30 вихованців початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та клубних формувань, 16 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 38 студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.​

Більше тисячі юних вінничан відзначили на святі обдарованої молоді «Талант - 2017»Переглядів: 3134
Поширень: 0