Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області розпочав роботу «Вартовий прийом громадян». Відтепер щоденно у будь-який зручний для себе час з 8.00 до 20.00 час вінничани та гості регіону можуть звернутися на прийом до офіцерів поліції за консультацією, зі скаргою, пропозиціями чи іншими питаннями, які стосуються діяльності правоохоронного відомства.

За прозорими стінами офісу постійно перебуватиме офіцер поліції з слідчого управління, кримінальної поліції чи підрозділу кадрового забезпечення, компетентний прийняти і розглянути звернення та в разі необхідності негайно передати інформацію керівництву поліції та безпосередньо начальнику ГУНП.

В приміщенні офісу є необхідна для відвідувачів юридична література. Також вони мають змогу ознайомитись з останніми новинами в діяльності поліції України, змінами в законодавстві та іншою корисною інформацією за допомогою постійної онлайн-трансляції.

У Вінниці поліція презентувала щоденний "Вартовий прийом громадян"

Нововведення в роботі поліції презентував представникам мас-медіа начальник ГУНП Юрій Педос.

У Вінниці поліція презентувала щоденний "Вартовий прийом громадян"

Він зазначив, що ініціював відкриття офісу для зручності громадян, адже до цього особисті прийоми громадян обмежувалися визначеними днями:

- Ми хочемо зменшити відстань від мешканців до поліції, аби не люди підлаштовувалися під графік нетривалих годин прийому, а приходили зі своїми зверненнями до нас у будь-який зручний час , – підкреслив Юрій Педос.

У Вінниці поліція презентувала щоденний "Вартовий прийом громадян"

На думку очільника поліції, це значно покращить комунікацію поліції з людьми, дасть змогу якомога більше розглянути проблемних питань, які виникають у громадян. Реагування на усі звернення людей перебуватиме на особистому контролі керівника поліції.

У Вінниці поліція презентувала щоденний "Вартовий прийом громадян"Переглядів: 1879
Поширень: 0