В минулому році у ЗНЗ №16 утеплили фасади та замінили вікна на металопластикові за фінансової допомоги посольства США. Щоб повністю завершити термореновацію цього закладу та зробити його енергоефективним, було вирішено утеплити ще і дах за кошти міського бюджету. Наразі завершується утеплення покрівлі над басейном. Паралельно ведуться підготовчі роботи над корпусами закладу. Основні роботи планується виконати до початку навчального року.

За останні роки у Вінниці повністю вже утеплено дві школи – №25 та 34-та. Де проведено весь необхідний комплекс робіт – від реконструкції покрівель, заміни вікон та завершуючи утепленням фасадів. Так само комплексно були проведені роботи в садочку по Порика, 5А.

У школі №16, що по вулиці М. Кошки, утеплюють дах

У минулому році завдяки сприянню посольства США в Україні в 16-й школі було утеплено фасади та замінено вікна на металопластикові. «Оскільки тут був зроблений такий великий обсяг робіт, звісно, треба все довести до кінця – тому було вирішено у 2017 році утеплити покрівлю школи та таким чином завершити термореновацію закладу», - каже в.о. директора департаменту капітального будівництва Ігор Кравець.

У школі №16, що по вулиці М. Кошки, утеплюють дах

У квітні розпочались роботи по утепленню даху школи №16: над корпусами та басейном. Загальна площа утеплення – 3255 м2. Утеплення буде відбуватись з використанням мінеральної вати товщиною 180 міліметрів. Також під час робіт працівники будуть класти парапетні плити, домуровувати витяжки тощо.

У школі №16, що по вулиці М. Кошки, утеплюють дах

Зараз на завершальній стадії роботи по утепленню покрівлі над басейном. Робітники працюють на корпусах школи, тут йдуть підготовчі роботи.

У школі №16, що по вулиці М. Кошки, утеплюють дах

У школі №16, що по вулиці М. Кошки, утеплюють дахПереглядів: 2839
Поширень: 0