У рамках відзначення в області Дня захисту дітей сьогодні, 31 травня, 45 хлопчиків та дівчат Вінниччини, батьки яких є учасниками АТО, вирушили у триденний екскурсійний тур «Перлини Карпат».

Такий відпочинок для дітей став можливим завдяки ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА та підприємства Південно-Західної електроенергетичної системи. Адже саме працівники цієї ЄС , перейняла естафету «22 Push Up Challenge» від апарату управління НЕК «Укренерго», зібрали 57,5 тисяч гривень та передали їх для оздоровлення дітей, батьки яких захищають наш мир ,спокій та кордони України на Сході.

Майже півсотні дітей учасників АТО Вінниччини святкуватимуть День захисту дітей у Карпатах

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна зазначила: "Сьогоднішня поїздка є яскравим прикладом взаємодії влади, громадських організацій та бізнесу. Адже на громадську організацію «Асоціація ветеранів, інвалідів та волонтерів АТО» працівники Південно-Західної електроенергетичної системи перерахували 57,5 тисяч гривень на поїздку вінницьких дітлахів. Загальна вартість поїздки складає 65 тисяч гривень. Об'єднавши ресурси ми змогли організувати в першу поїздку 45 діток загиблих бійців АТО, поранених та учасників АТО з Вінницької області. Під час триденної подорожі дітки відвідають місто Яремче, побувають на водоспадах Пробій та Гук, Зачарованому озері, оглянуть вольерне господарство, погуляють стежками Довбуша. Також заїдуть в місто Хотин та Кам’янець-Подільський. Окрім того, розуміючи цільову аудиторію, з якою ми працюємо, в групі супроводжуючих є психолог, який підготував програму з цікавими та, водночас, психологічними іграми для того, щоб підтримати дітей. Отож програма досить насичена, тому переконана, що наші дітки отримають масу позитивних і незабутніх вражень».

Майже півсотні дітей учасників АТО Вінниччини святкуватимуть День захисту дітей у Карпатах

Також Наталя Заболотна відмітила те, що вже завтра, 1 червня, сто дітей з Вінниччини поїдуть відпочивати на Чорне море до Одеської області.

Майже півсотні дітей учасників АТО Вінниччини святкуватимуть День захисту дітей у Карпатах

"Завтра 100 дітей, серед яких і діти учасників АТО, за рахунок коштів обласного бюджету, поїдуть на двотижневий відпочинок на Чорне море. Зараз Департамент ініціює зміни до обласної цільової програми допомоги учасникам АТО, аби відпочинок організовувати для усієї сім’ї", — зауважила Наталя Заболотна.

Майже півсотні дітей учасників АТО Вінниччини святкуватимуть День захисту дітей у КарпатахПереглядів: 2851
Поширень: 0