Сьогодні в управлінні поліції Вінниччини запрацював ситуаційний відділ, який забезпечує оперативне реагування на всі події, які відбуваються в області. Така організація роботи дозволить підвищити якість надання поліцейських послуг.

Роботу новоствореного центру презентували керівник поліції Вінниччини Юрій Педос та начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та реагування підполковник поліції Олексій Сергєєв.

Як зазначив Олексій Сергєєв, Вінниччина стала сьомим регіоном, де запроваджено роботу такого відділу. Це дозволить оперативно реагувати на заяви та повідомлення громадян про кримінальні правопорушення.

У поліції Вінниччини презентували роботу ситуаційного відділу

- Це знакова подія для поліції Вінницької області. Ситуаційний центр – це система компонентів, які дозволяють своєчасно реагувати на кризові ситуації, масштабні масові заходи та забезпечувати оперативне реагування на всі події, які відбуваються в області. Це дозволяє своєчасно приймати управлінські рішення та тримати стан реагування на правопорушення під контролем.

У поліції Вінниччини презентували роботу ситуаційного відділу

Журналістам показали ситуаційну кімнату, де приймаються управлінські рішення, та, у разі необхідності, керівництво обласного главку може зв’язатися з начальниками районних відділів та відділень, а також з іншими правоохоронними структурами у режимі відеоконференції.

У поліції Вінниччини презентували роботу ситуаційного відділу

Начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос розповів, що керуватимуть ситуаційним центром з чергової частини, де буде зібрана вся інформація про події в області. Оператори служби «102» в будь-який час доби приймуть виклик, опрацюють та направлять електронну картку черговому місцевого відділу поліції для негайного реагування. Аналітики центру готуватимуть оперативну інформацію та здійснюватимуть контроль за ситуацією в місті.

У поліції Вінниччини презентували роботу ситуаційного відділу

Для забезпечення роботи підрозділу була закуплена вся необхідна оргтехніка, налагоджена закрита від сторонніх система телекомунікаційного зв’язку та придбаний дрон, який дозволить контролювати ситуацію з повітря.

У поліції Вінниччини презентували роботу ситуаційного відділуПереглядів: 3049
Поширень: 0