Вашій увазі пропонуються результати кампанії "Цифрове перетворення Вінницької області", яку реалізували Google Україна в співпраці з Вінницькою обласною державною адміністрацією та Міською радою м. Вінниця. Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

В рамках кампанії  створили спеціальний сайт "Мандруй Вінниччиною" , де зібрана інформація про найцікавіші для туристів місця в області. На сайті можна знайти 3D-тури такими цікавими пам'ятками, як Палац Щербатової, регіональний ландшафтний парк "Немирівське Побужжя", скельний храм у Буші, садиба Потоцьких, музей П.І. Чайковського та Н.Ф. фон Мекк і багато іншого.

За допомогою опції "Сплануй подорож" на сайті можна легко скласти маршрут цікавими місцями області, поділитися або запросити приєднатися друзів. Крім того, на сайті можна знайти вже готові маршрути.

Google створив спеціальний сайт "Мандруй Вінниччиною"

На сайті для багатьох турів використовується аудіо супровід спеціально для людей з ослабленим зором. Крім того, на карті відзначені об'єкти з наявністю спеціальних під'їздів і пандусів.

В рамках кампанії також створено Інтерактивний реєстр екологічних проблем Вінницької області, де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але і самостійно додати інформацію про проблему в своїй місцевості. Користувачеві потрібно тільки зробити фотографію смартфоном або планшетом, відзначити місце, де був зроблений знімок на Картах Google, і відправити запит на веб-сайті. Система на сайті створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту, а користувач може стежити за реакцією природоохоронних органів в режимі онлайн.

Google створив спеціальний сайт "Мандруй Вінниччиною"

Важливою складовою кампанії стала серія освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів було проведено семінар з питань свободи слова спільно з Freedom House. Місцеві студенти і спільнота Локальних Гідів Google взяли участь в семінарі і квесті Вінницею, за результатами якого багато соціально важливих об’єктів було нанесено на Карти Google.

Ця кампанія є частиною проекту Google "Цифрове перетворення регіонів України".Переглядів: 6332
Поширень: 0