9 червня 2017 року о 15.00 на площі перед Вінницькою міською радою відбудеться День розваг для більше ніж 200 дітей з сімей учасників АТО. Під час свята дітей чекає концерт дитячих колективів, розважальна програма від Агенції «Аладдін», Агенції свят Олени Лукашової, танцювальний флешмоб, бульбашкове шоу, виступ «Дідзьо» (Руслан Мельник), та «Шаленої лабораторії», а також майстер-класи з пісочної анімації, малювання неоновими маркерами, плетіння, караоке та море позитиву!

Ранкова програма стартуватиме о того ж дня о 9.30. Діти відвідають Музей історії ВПС ЗСУ, а з 15.00 розпочнеться свято на площі перед Вінницькою міською Радою.

Загалом на свято проїдуть більше 200 дітей з міста Вінниці та різних районів Вінницької області, зокрема, Шаргородського, Бершадського,Муровано-Куриловецького, Липовецького, Немирівського, Калинівського, Чернівецького, Вінницького, Томашпольського та інших. Приїдуть діти з Гайсина та Ладижина.

Захід проводиться під патронатом Вінницької міської Ради, міського голови Сергія Моргунова та народного депутата України Сергія Кудлаєнка. Ініціаторами свята виступили Олена Верлан-Кульшенко та колектив госпітальних волонтерів ВМКЦ ЦР Благодійного Фонду «Миротворець України», Людмила Євсєєва та ГО «Збережи душу», Агенція організації свят Олени Лукашової, Агенція організації свят «Аладдін», студенти ВНМУ імені М.І.Пирогова. Співорганізаторами свята стали дванадцять районних організацій учасників АТО та волонтерів, БФ «Майбутнє без болю», Вінницький обласний комісаріат, «Шалена лабораторія» та «Дзідзьо» (Руслан Мельник).

В цілому, це свято дає старт низці масових заходів для дітей учасників АТО, які будуть проходити у місті та в районах області за ініціативою організаторів.Переглядів: 1752
Поширень: 0