Аби забезпечити безпечний пішохідний перехід для вінничан та гостй міста, які відпочиватимуть на капітально відремонтовному проспекті Космонавтів, на перехресті вулиці Порика та проспекту Космонавтів будують підвищений пішохідний перехід. За сприятливої погоди на цій ділянці роботи будуть завершені вже за тиждень. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

"На пожвавленому перехресті проспекту Космонавтів та вулиці Порика розпочали будівництво підвищеного пішохідного переходу. Таке рішення було прийнято через те, що після капітального ремонту двох зон відпочинку, кількість відпочиваючих збільшилась у рази. Тому необхідно забезпечити безпечний перехід перехрестя вінничанами, адже для перетину цієї ділянки дороги водії однозначно будуть змушені зменшувати швидкість.

Такого виду пішохідні переходи є загальноєвропейською практикою. Щоб він був довговічним – вирішили оздобити поверхню гранітною бруківкою.

На перехресті Космонавтів та Порика будують підвищений пішохідний перехід

На перехресті Космонавтів та Порика будують підвищений пішохідний перехід

На перехресті Космонавтів та Порика будують підвищений пішохідний перехід

При сприятливій погоді плануємо усі роботи завершити вже за тиждень, а поки триває ремонт – рух автівок організовано в об'їзд по паралельних вулицях та через площу Могилка", - написав С. Моргунов.

На перехресті Космонавтів та Порика будують підвищений пішохідний перехідПереглядів: 4210
Поширень: 0