Вже у четвер, 15 червня, найбрутальніша група країни MOZGIвразить Вінницю своїм грандіозним танцювально-музичним та світловим «BIG SHOW»!

Концерт пройде 15 червня о 19.00 у спортклубі «Нокаут».

ПОТАП, ПОЗИТИВ, ДЯДЯ ВАДЯ, DJ Bloodless, Едуард Каменєв і Руслан Сторожик поставлять Вінницю на вуха: презентують свою нову мегакруту концертну програму і влаштують незабутній відрив!

«Атятя», «What?!», «Amor», «Вертолет», «Любовь», «Хитмоеголета», «Бармен», «Полицаи», «Аябо», «Хлам», «Свободен», «Вылюби», «Ножомпо», «Холостой», «Висимвсе» - будуть всі найкращі хіти MOZGI і чимало прем’єрних синглів з нового альбому «На белом».

Масштабне «BIG SHOW» в новому для групи форматі, наповнене унікальними технічними нововведеннями, професійним звуком і світловими елементами.

- Шість суперзірок на сцені і allstars на найкрутішій вечірці року! Кілька тисяч людей вловлюють всі ритми MOZGI і відриваються разом з нами. У момент створення групи ми навіть не думали про такі масштаби!– зізнається ПОТАП. - «BIG SHOW» - це початок нової історії групи MOZGI!

MOZGI15 червня покажуть Вінниці «Атятя»! Розривне BigShow відгримить у «Нокауті»!

Презентація «BIG SHOW»MOZGI пройшла у День закоханих, 14 лютого, у Києві. У своїх враженнях вимоглива столична публіка одностайна: це дійсно нереальне шоу, подібного якому в Україні не було!

- «BIG SHOW» - це свято музики, світла і звуку. Над новою програмою ми працювали з кращими професіоналами країни, і завдяки їхній праці і креативу вдалося реалізувати наші найсміливіші ідеї! – відзначає продюсер MOZGI Entertainment Ірина Горова. - Ми гідно представили новий формат шоу, який за своїм рівнем не поступається кращим світовим фестивалям танцювальної музики. І цієї весни «BIG SHOW» побачить вся країна!

MOZGI15 червня покажуть Вінниці «Атятя»! Розривне BigShow відгримить у «Нокауті»!

Спеціально для «BIG SHOW» команда PravdinProduction розробила унікальний віджеїнг для всіх номерів нової програми. 

Більше того - кожний глядач може стати безпосереднім учасником «BIG SHOW». Єдині в Україні динамічні лебідки, встановлені над залом, будуть створювати ефект невагомості – світло буде опускатися на глядачів, реагуючи на їхні рухи в залі, і кожний зможе дістати до сонця!

На сцені буде встановлена величезна кількість професійних освітлювальних приладів, які до цього використовувались в Україні тільки на премії M1 MusicAwards 2016.

MOZGI15 червня покажуть Вінниці «Атятя»! Розривне BigShow відгримить у «Нокауті»!

Центральним героєм «BIG SHOW» стане віртуальна голова, вже відома за обкладинкою міні-альбому «Bar» і кліпу «Полицаи». Ожилий символ групи буде говорити з глядачами і керувати усіма діями, а зв'язок між сценою і залою буде здійснюватись за допомогою світлодіодних браслетів. Тисячі сяючих у такт музиці вогнів перетворять залу у нескінченну галактику, де щастя, драйв і ейфорія переповнюватимуть кожного!

MOZGI15 червня покажуть Вінниці «Атятя»! Розривне BigShow відгримить у «Нокауті»!

Не пропустіть 15 червня концерт «BIG SHOW»  MOZGIо 19.00 у «Нокауті» (вул. Батозька, 2)!

Місця вистачить всім!Для запальних танців і найяскравішого відриву під найпопулярніші танцювальні треки № 1 в Україні!

Потужний драйв і відмінний настрій – забезпечені!

Квитки у фан-зону коштують – 300 гривень.

Квитки можна придбати на сайті bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Пригощає ресторан «Тифліс».

Організатор концерту - компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

MOZGI15 червня покажуть Вінниці «Атятя»! Розривне BigShow відгримить у «Нокауті»!Переглядів: 3514
Поширень: 0