У м. Вінниці з 7 по 11 червня 2017 року за сприяння Лабораторії Електронної демократії ГО «Подільської Агенції Регіонального Розвитку», Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та Google Ukraine проводилась Літня школа електронної демократії "Інструменти Google для картографування".

В навчанні взяли участь громадські активісти та представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації: головні спеціалісти Макаренко Катерина, Блистів Роман та Порхун Віталій.

У Вінниці завершилась Літня школа електронної демократії, яка проводилась за сприяння Google Ukraine

Під час проведення теоретичної частини навчання експерти ознайомили присутніх з сучасними інформаційними продуктами, зокрема Олег Костюкевич розповів про те, яким чином звичайні платформи чи мапи можна використовувати для участі громадян в прийнятті рішень, позначаючи проблемні зони, працювати з 3D технологіями та використовувати картографування на GoogleMaps.

У Вінниці завершилась Літня школа електронної демократії, яка проводилась за сприяння Google Ukraine

В рамках отримання практичних навичок зі створення 3D турів, панорамної зйомки, нанесення інформації та фотографій на карти, учасники школи та професійні картографи Google допомогли закріпити теоретичні знання на практиці відвідавши м. Літин,м. Хмільник, м. Бар, с. Северинівку, с. Чернятин та с. Токарівку Жмеринського району.

У Вінниці завершилась Літня школа електронної демократії, яка проводилась за сприяння Google UkraineПереглядів: 1375
Поширень: 0