Правоохоронними органами припинено діяльність 14 гральних закладів. Про це йдеться на сайті Прокуратури Вінницької області.

Вінницькою місцевою прокуратурою спільно з працівниками Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області проведено чергову спільну операцію з виявлення та припинення діяльності закладів, що надавали послуги в сфері незаконного грального бізнесу на території м. Вінниці.

Впродовж тижня у Вінниці закрили 14 гральних закладів

Правоохоронними органами упродовж тижня проведено 18 обшуків за адресами розташування гральних закладів у центрі міста, на Привокзальній площі та Вишенці. Виявлено та вилучено близько 170 комплектів грального обладнання, маршрутизатори, рекламна продукція та майже 24 тис гривень незаконно отриманого прибутку.

Впродовж тижня у Вінниці закрили 14 гральних закладів

Наразі в рамках кримінального провадження за процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури проводяться слідчі дії з метою всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, встановлюються особи, причетні до діяльності гральних закладів.Переглядів: 1729
Поширень: 0