Завершено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо вимагання та отримання неправомірної вигоди у сумі 1 000 доларів США слідчим одного із відділень поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)

Нагадаємо, правоохоронець вимагав вказані гроші у особи за винесення рішення про закриття кримінального провадження по крадіжці.

На підставі зібраних слідчими слідчого відділу прокуратури Вінницької області доказів та принципової позиції державного обвинувача, судом визнано правоохоронця винним у вчиненні корупційного злочину та засуджено останнього до реальної міри покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком на 3 роки, позбавленням спеціального звання старшого лейтенанта поліції.Переглядів: 1509
Поширень: 0