На початку червня на території автобусного парку Вінницької транспортної компанії встановили сонячні колектори для підігріву води. Ця технологія дозволить суттєво заощадити кошти на електроенергії. За підрахунками фахівців підприємства, при використанні геліосистеми для підігріву води, за 2017 рік економія складатиме майже 50 тисяч гривень. Вже за неповний місяць користування сонячними колекторами в автобусному парку витрати на електроенергію, порівняно з червнем минулого року скоротились в два рази. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

"Ще з 2014 року для обігріву побутових та виробничих приміщень в автобусному парку використовують альтернативні джерела енергії. Тоді, обираючи між електроопаленням та іншими видами опалення, тут вирішили встановити повітряний теплогенератор, який працює на деревині. За опалювальний період 2016 – 2017 року економія склала 200 тисяч гривень.

На території Вінницького автобусного парку встановили сонячні колектори

На території Вінницького автобусного парку встановили сонячні колектори

Думаю, що це гарний приклад енергоефективності й для інших підприємств, в тому числі і комунальних", - зазначив С.Моргунов.

На території Вінницького автобусного парку встановили сонячні колекториПереглядів: 3192
Поширень: 0