11 липня у Вінниці розпочався набір до патрульної поліції м. Вінниці та дорожньої поліції. Про це сьогодні йшлося на брифінгу начальника ГУНП у Вінницькій області Юрія Педоса та керівника УПП м. Вінниці Редвана Усеінова.

Прийом документів триватиме до 30 липня. Планується набрати 150 поліцейських до патрульної поліції м. Вінниці, частина з яких працюватиме у дорожній поліції.

Юрій Педос підкреслив, що дорожня поліція - це не повернення старого ДАІ, це абсолютно новий підхід до роботи, нова служба, яка буде виконувати функції, пов’язані із забезпеченням безпеки дорожнього руху, виявлення порушників і цілодобового патрулювання доріг.

Працівники дорожньої поліції патрулюватимуть траси державного значення М-12 та М-21. За словами головного поліцейського області, це має покращити ситуацію з дорожньо-транспортним травматизмом.

- Ми запрошуємо на службу хлопців та дівчат, які прагнуть позитивних змін в державі, які продовжать спільно з нами реформування поліції, - резюмував Юрій Педос.

У Вінниці стартує набір до патрульної та дорожньої поліції

В свою чергу начальник управління патрульної поліції м. Вінниці Редван Усеінов озвучив вимоги до кандидатів на службу: громадянство України, вік від 20 до 35 років, наявність повної середньої або вищої освіти, наявність посвідчення водія категорії групи «В».

У Вінниці стартує набір до патрульної та дорожньої поліції

Відбір кандидатів здійснюватиметься у п’ять етапів:

  • подання заявки на участь в конкурсі
  • проходження тестування
  • медичне обстеження
  • перевірка рівня фізичної підготовки
  • співбесіда з поліцейською комісією.

Сьогодні в області працює лише два автопатрулі. Разом з тим навіть у найвіддаленіших куточках нашої області працюють групи реагування патрульної поліції, які за відносно короткий термін суттєво покращили якість обслуговування населення. Їх головне завдання – швидко та ефективно реагувати на усі повідомлення громадян, які надходять на спецлінію 102, виявляти та попереджувати правопорушення на автошляхах в районах Вінниччини.

Заповнити онлайн анкету

У Вінниці стартує набір до патрульної та дорожньої поліції

У Вінниці стартує набір до патрульної та дорожньої поліції

Фото: Патрульна поліція ВінниціПереглядів: 3662
Поширень: 0