На сьогоднішній день уже виконано 90% робіт.  Це вже завершальний етап повної термореновації школи. Крім ЗОШ №16 тривають роботи по термореновації шкіл №20, 33, 35, раніше утеплили фасади шкіл №25 та 34. А ще у планах розпочати роботи по термореновації 17-ї гімназії. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

"Як кажуть: «готуй сани влітку». Тож роботи по утепленню будівель більшості закладів освіти на завершальній стадії. Так, сьогодні на 90% виконані роботи з утеплення покрівлі 16-ї школи. Мінватою, на яку кладеться спеціальна мембрана, утеплено дах школи, басейну та галереї, що з’єднує ці дві будівлі. Загальна площа - понад 3 тисячі квадратних метрів.

Це завершальний етап повної термореновації навчального закладу. Минулого року за фінансової допомоги посольства США для покращення енергозбереження у школі №16 було утеплено фасад та замінено вікна на металопластикові. Додатково відремонтовано вбиральні, душові та роздягальні в приміщенні басейну.

В 16-й школі завершуються роботи з утеплення покрівлі

В 16-й школі завершуються роботи з утеплення покрівлі

Наразі тривають роботи по термореновації будівель й інших закладів освіти. В 20-й школі вже замінено 150 вікон на металопластикові та на завершальній стадії роботи по утепленню фасаду і цоколя. Минулого року там утеплили дах. В 33-й школі проводять реконструкцію покрівлі з утепленням. В 35-й школі минулого року відремонтували дах, цьогоріч проводиться утеплення будівлі. Раніше вже утеплено фасади 25-ї та 34-ї школи.

В 16-й школі завершуються роботи з утеплення покрівлі

В 16-й школі завершуються роботи з утеплення покрівлі

В планах розпочати роботи по термореновації будівлі 17-ї гімназії," - повідомив Сергій Моргунов.

В 16-й школі завершуються роботи з утеплення покрівліПереглядів: 2567
Поширень: 0