Під час робочої поїздки до Вінницької області Президент Петро Порошенко відвідав комунальний заклад «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» у місті Вінниця.

Глава держави вручив сертифікат на дизельний генератор директору центру, Уповноваженому Уряду з питань прав людей з інвалідністю Раїсі Панасюк.

«Ми просили генератор, оскільки часто виїжджаємо в табори на природу. Це дозволить частіше бувати на природі людям на візках», - зазначила директор центру та подякувала Президенту за увагу до дітей, які проходять реабілітацію у закладі.

Глава держави ознайомився з роботою центру, відвідав групи дітей, які проходять реабілітацію, оглянув сенсорну кімнату, кухню, адаптовану до потреб людей з функціональними обмеженнями, майстерню інвалідних візків, масажний кабінет, тренажерно-спортивну залу, а також оглянув спеціальний транспорт для людей з обмеженими можливостями.

Петро Порошенко у Вінниці відвідав Центр реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями

Петро Порошенко у Вінниці відвідав Центр реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями

Директор центру передала Главі держави подарунки від вихованців закладу.

Діяльність комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» спрямована на відновлення та підтримку фізичного та психологічного стану пацієнтів, адаптацію та інтеграцію їх у суспільство. Окрім тренажерної зали та басейну, масажної кімнати, у Центрі діють різні гуртки та театральна студія.

З березня 2016 року Центр повноцінно функціонує у відремонтованому і реконструйованому приміщенні, яке було передано Департаментом житлового господарства Вінницької міської ради. В 2016 році Центр надавав послуги 78 особам з інвалідністю, з них 21 – діти. З початку 2017 року послуги Центру отримують 86 осіб, з них 30 дітей.Переглядів: 5641
Поширень: 0