Сьогодні міський голова Сергй Моргунов разом із головою Вінницької  Валерієм Коровієм оглянули, як ремонтують траси біля Вінниці: по Львівському шосе, «Південний обхід» та в Якушинцях. Про те, як проводяться ремонтні роботи на окружних дорогах навколо Вінниці, розповів на своїй сторінці у мереже Фейсбук очільник Вінниці Сергій Моргунов.

"Ремонт окружних доріг проводить служба автомобільних доріг у Вінницькій області. Разом з тим, місто долучається до ремонту: з міського бюджету виділяється понад 20 млн. гривень для облаштування вуличного освітлення на великій та малій окружних. А щоб поєднати якісним дорожнім сполученням дороги, які підходять до міста, ми проводимо ремонтні роботи на в’їздах до Вінниці.

В цьому році будемо мати якісні дороги в районі Київської, Гніванського та Немирівського шосе, а також по Ватутіна - до Житомирського шосе. Окрім того, на в’їзді зі сторони Хмельницького в нас буде перебачено комплексне рішення щодо зміни об’їзду транзитного транспорту на окружну.

Капітальний ремонт країни: як ремонтують траси біля Вінниці

Тільки спільними зусиллями можливо зробити якісний ремонт і створити комфортні умови всіх, хто користується цими шляхами.

Капітальний ремонт країни: як ремонтують траси біля Вінниці

Як каже Володимир Гройсман, #КапітальнийРемонтКраїни триває! І у Вінницькій області також :)" - написав С. Моргунов.

Капітальний ремонт країни: як ремонтують траси біля Вінниці

Капітальний ремонт країни: як ремонтують траси біля ВінниціПереглядів: 3963
Поширень: 0