У приміщенні Вінницької облдержадмінісрації відбулася зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Івана Свиди із губернатором області Олександром Домбровським та мером Вінниці Володимиром Гройсманом.

У приміщенні Вінницької облдержадмінісрації відбулася зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Івана Свиди із губернатором області Олександром Домбровським та мером Вінниці Володимиром Гройсманом

У зустрічі взяли участь командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Іван Руснак та начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України генерал-майор Петро Онофрійчук.

Сторони обговорили питання стану на перспектив розвитку Збройних Сил України, взаємодію між органами військового управління та місцевою владою Вінниччини у питаннях вирішення соціально-побутових проблем військовослужбовців.

Генерал армії України Іван Свида подякував губернатору Вінниччини Олександру Домбровському та меру Вінниці Володимиру Гройсману за постійну моральну та матеріальну підтримку, яку надають органи місцевої влади у вирішенні проблем військовослужбовців.

– Ми готові і надалі підтримувати і спільно реалізовувати програму будівництва житла для військовослужбовців. В цьому питанні Збройні Сили України можуть розраховувати на нашу усіляку підтримку, – підкреслив Олександр Домбровський.

У приміщенні Вінницької облдержадмінісрації відбулася зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Івана Свиди із губернатором області Олександром Домбровським та мером Вінниці Володимиром Гройсманом

У свою чергу начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал армії України Іван Свида відзначив, що забезпечення житлом військовослужбовців льотно-підйомного складу авіаційних частин Повітряних Сил є одним з пріоритетних.

– Соціально-побутові проблеми військових льотчиків і, особливо, відсутність власного житла, вкрай негативно впливають на їх моральний стан, змушують досвідчених пілотів замислюватися про завершення військової кар’єри. Ми не можемо втрачати цінні льотні кадри. Тому вирішення проблеми забезпечення житлом льотно-підйомного складу у нас стоїть на першому місці, – наголосив генерал армії України Іван Свида.

Також в ході зустрічі сторони обговорили шляхи вирішення проблеми погашення заборгованості військових частин і установ ЗС України, які дислокуються на Вінниччині, за спожиті комунальні послуги.
– Питання своєчасних розрахунків за спожиті комунальні послуги – державна справа. Це питання ми обов’язково порушимо перед керівництвом нашої держави, - підкреслив генерал армії України Іван Свида і подякував губернатору Вінниччини за те, що, незважаючи на існуючі заборгованості, не було жодного випадку відключення від енергоносіїв частин Збройних Сил України, які несуть бойове чергування.

Серед інших проблемних питань, які були обговорені під час зустрічі, питання передачі колишніх військових містечок на баланс органів місцевої влади, утилізації надлишкових та некондиційних боєприпасів на військових об’єктах у Вінницькій області.
– Ми розуміємо, що тільки спільними зусиллями – і місцевої влади і військових – ми зможемо вирішити проблему ліквідації надлишкових боєприпасів на об’єктах Вінниччини. Це дуже важлива проблема для безпеки регіону, – зазначив губернатор області Олександр Домбровський.

В ході зустрічі усі присутні підтримали пропозицію командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковника Івана Руснака щодо створення у Вінниці ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою за авіаційним напрямом.
– Вінниччина залишилася єдиною областю в Україні, в якої не має ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Командування Повітряних Сил готове надати всіляку підтримку і допомогу обласній держадміністрації для створення у Вінниці такого навчального закладу, в якому виховуватимуться майбутні повітряні аси нашої держави, – зазначив генерал-полковник Іван Руснак.


Переглядів: 7544
Поширень: 0