В Одесі визначили імена топ-п'ятірки претендентів на премію "Global Teacher Prize". Її здобуде найкреативніший педагог країни. Серед претендентів й вчитель англійської мови з Вінниці Владислав Качур.

Організатор педагогічного конкурсу - громадська спілка "Освіторія", куратором якої є ведуча ТСН Наталя Мосейчук. На березі Чорного моря викладачів уже кілька днів перевіряють на багатогранність. 18 вересня визначили п'ятірку найкращих, до якої увійшов і вінничанин. Тепер Влад побореться за перше місце.

Качур навчає англійської учнів у Вінницькій гімназії № 6. Народився педагог у місті Богуслав, що на Київщині. У 2008 році з відзнакою закінчив магістратуру інституту іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського та здобув кваліфікацію викладача англійської мови і літератури, вчителя німецької мови та зарубіжної літератури.

У 2009 році став лауреатом міського конкурсу серед молодих педагогів «Надія-2009», у 2012 – став абсолютним переможцем у міському конкурсі «Ярмарок фахових сподівань» (номінація «Електронний посібник») і став володарем «Подільської Вікторії».

У 2014 році потрапив до міжнародного списку “Microsoft Innovative Educator (MIE) Expert 2015”, у який увійшли 800 учителів з усього світу.

Деталі в сюжеті:Переглядів: 11738
Поширень: 0