Розпочалось жеребкування по визначенню учасників Програми «Муніципальне житло м. Вінниці» та розподілу майбутніх квартир у другому пусковому комплексі муніципального будинку по вулиці П.Запорожця. 25 вересня у залі засідань міської ради 21 учасник дізнався номер, поверх та площу своїх трикімнатних квартир. Сьогодні розподілятимуть двокімнатні квартири, завтра – однокімнатні.

Вже дев’ять років у Вінниці діє Програма «Муніципальне житло». Вона дає можливість вінничанам купувати квартири за ціною, нижчою від ринкової. За період дії Програми в місті вже побудовано шість муніципальних багатоповерхівок, у яких є більше 600 квартир, де проживає майже дві тисячі вінничан. На даний час вже розпочались роботи над другим пусковим комплексом будинку по вулиці Петра Запорожця, 4.

«У рамках програми Муніципальне житло всі категорії населення, які визначені цією програмою, мають можливість дійсно отримати дуже високу якість первинного житла за ціною, нижчою ніж на ринку нерухомості схожих об’єктів. Саме тому ми повинні створити максимально прозору, неупереджену систему визначення конкретної квартири, яка буде закріплена за конкретним учасником Програми. У випадку, коли учасників програми більше, ніж квартир, які є в об’єкті будівництва, ми робимо перший тур жеребкування, коли визначаємо порядкові номери кандидатів. А вже в другому турі жеребкування визначаються номери квартир», – каже заступник міського голови Владислав Скальський.

У другому комплексі муніципальному будинку по вул. П. Запорожця було розподілено 21 трикімнатну квартиру

У другому комплексі муніципальному будинку по вул. П. Запорожця було розподілено 21 трикімнатну квартиру

25 вересня розподілялись трикімнатні квартири у другому пусковому комплексі муніципального будинку по вул. П.Запорожця. Тут було 20 однорівневих та кілька дворівневих квартир. На однорівневі претендувало 20 учасників, у зв’язку з чим був лише один тур жеребкування, і кожен учасник Програми дізнався номер своєї майбутньої квартири. «За категорією трикімнатні квартири дворівневі зареєструвалась лише одна учасниця. За таких виключних умов ми пішли їй на зустріч і дозволили взяти ту квартиру, яку вона хотіла. В цьому випадку ми не зменшили шанси будь-яких інших учасників і не дискримінуємо інших учасників», – зазначив Владислав Скальський.

У другому комплексі муніципальному будинку по вул. П. Запорожця було розподілено 21 трикімнатну квартиру

Сьогодні відбуватиметься жеребкування по розподілу двокімнатних квартири, завтра – однокімнатних квартир. «Там значно більше претендентів, адже квартири менші за розміром, тобто фінансово вони більш доступніші. Один метр квадратний у муніципальному будинку коштує сьогодні 9800 гривень. Ця ціна закріплена відповідним рішенням виконкому. З огляду на ту якість житла, яку ми даємо, вона дійсно є супер-конкурентною і саме тому, чим менші квартири, тим більше кандидатів. Це є абсолютно природна тенденція, яка підтверджується ринком. Так, на двокімнатні у нас буде конкурс більше ніж два до одного. А на однокімнатні – ще більше. Тому спочатку буде проводитись перший тур, під час якого кожен кандидат отримає свій порядковий номер, за яким він потім буде підходити до барабану. У другому турі будуть брати участь лише ті, хто має номер з першого і до того числа, яке число квартир. Наприклад, якщо квартир 24, тоді від 1 до 24. Якщо з будь-яких причин, наприклад, людина не отримала кредит, бо отримання кредиту це виключно взаємовідносини з банком, людина не може фінансувати квартиру, її отримає наступний за порядковим номером кандидат, який не увійшов до другого туру жеребкування. Це робиться для того, щоб не проводити постійно пережеребкування», – каже Владислав Скальський.

У другому комплексі муніципальному будинку по вул. П. Запорожця було розподілено 21 трикімнатну квартиру

У другому комплексі муніципальному будинку по вул. П. Запорожця було розподілено 21 трикімнатну квартируПереглядів: 2671
Поширень: 0