28 вересня у Міському палаці мистецтв освітяни міста приймали вітання із професійним святом. Кращим педагогам вручили грамоти та грошові премії. Потім відбувся святковий концерт.

Кожного року у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти. Напередодні педагогів привітали у Міському палаці мистецтв. Їх привітав міський голова Сергій Моргунов.

«Ваша професія дуже важлива для виховання справжніх громадян нашої країни, патріотів, людей, які в майбутньому будуть розвивати наші міста, державу. Адже ви стаєте другими батьками для дітей, яких навчаєте. Для нас важливо щоб ви працювали, а діти вчились в комфортних умовах, тому останнім часом ми більше приділяємо уваги матеріально-технічній базі навчальних закладів. За останні три роки ситуація значно покращилась. Наведу лише кілька цифр: у 2015 році на початку фінансової децентралізації було виділено 17 мільйонів гривень на капітальні видатки, у 2017 році – 98 мільйонів, що майже в шість разів більше», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагородили директора фізико-математичної гімназії №17 Нестюк Валентину, заступника директора з навчально-виховної роботи №35 Людмилу Стецюк, вчителя початкових класів школи №13 Ніну Швець. Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагородили вчителя історії школи №2 Олену Якліч, вчителя початкових класів школи №4 Галину Ковалюк, завідувача відділу науки та технічної творчості Вінницького міського палацу дітей та юнацтва Галину Остапенко.

Вінницьких освітян привітали з професійним святом

А вчителя англійської мови школи-гімназії №6 Владислава Качура, який увійшов в п’ятірку найкреативніших, найталановитіших педагогів України на премію «Global Teacher Prize», нагородили грамотою та Кубком за високий професіоналізм, відданість справі та любові до дітей.Переглядів: 3690
Поширень: 0