Сьогодні вінницькі рятувальники отримали 77 сучасних комплектів спецодягу від уряду Німеччини, який має європейську якість та належний рівень захисту. Цю уніформу вінницький гарнізон отримав завдяки співпраці Вінниці з Урядом Німеччини та проекту GIZ. До комплектів входять спеціальні захисні вогнестійкі костюми для пожежників, каски, рукавиці та черевики. Сьогодні цей спецодяг передали бійцям.

База Головного управління ДСНС України у Вінницькій області постійно поповнюється необхідним спецавтомобілями, одягом та іншим необхідним в роботі обладнанням. 9 лютого вінницьким рятувальникам передали пожежно-рятувальну техніку та спеціальне оснащення від області та міста. Це – пожежні автомобілі та комплекти одягу для рятувальників. У вересні до професійного свята вінницькі рятувальники отримали від міста та області два спецавтомобіля.

Уряд Німеччини передав вінницьким пожежникам більше 70 комплектів спецодягу

Уряд Німеччини передав вінницьким пожежникам більше 70 комплектів спецодягу

23 серпня у рамках міжнародної технічної допомоги за проектом «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» від Німецького товариства особовому складу ГУ ДСНС у Вінницькій області передали 100 комплектів спецодягу. З них 77 – підрозділам у м. Вінниці.

Уряд Німеччини передав вінницьким пожежникам більше 70 комплектів спецодягу

Уряд Німеччини передав вінницьким пожежникам більше 70 комплектів спецодягу

Заступник міського голови Сергій Тимощук подякував пожежникам за героїзм, який вони проявили під час виконання свого службового обов’язку при гасінні пожежі біля Калинівці. «Ви усім показали, що ви – справжні бійці, які професійно, якісно і самовіддано виконують свої обов’язки. Своєрідним визнанням цього є і те, що уряд Німеччини, побачивши вашу роботу, передав сто комплектів спецодягу. Зі свого боку, Вінницька міська рада також підтримує рятувальників – прийнята відповідна програма з цього приводу, в якій серед іншого передбачено придбання паливно-мастильних матеріалів, нещодавно передали автомобіль. В подальшому також будемо підтримувати матеріальне становище пожежних частин міста Вінниці», – сказав Сергій Тимощук.

Сергій Тимощук

«Сьогодні особовому складу першої та другої державних пожежних рятувальних частин міста Вінниці був вручений бойовий одяг. Дякую всім, хто долучається до того, щоб наші рятувальники з кожним днем ставали більш захищеними. Це стосується і голови ОДА, адже завдяки субвенції, яка була виділена в цьому році, був закуплений пожежний автомобіль. Дякую міському голові, адже за кошти субвенції міста Вінниці був також придбаний пожежний автомобіль – у четверту державну частину. Сьогодні пожежники отримали спецодяг від уряду Німеччини», – розповів начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковник служби ЦЗ Руслан Шевчук.

Руслан Шевчук

Уряд Німеччини передав вінницьким пожежникам більше 70 комплектів спецодягуПереглядів: 3851
Поширень: 0