У Вінниці триває модернізація муніципального кінотеатру "Родина". Тут вже завершилась реконструкція глядацької зали, оновили дизайн та замінили старі дерев'яні сидіння на зручні глядацькі крісла. В планах заміна екрану та кінообладнання, якому майже півстоліття. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

"Для нас важливо було не лише оновити приміщення, а й покращити технологічні стандарти.

Ремонт найстаршого міського кінотеатру тривав з минулого року. Спочатку утеплили фасад та реконструювали дах. А в жовтні вже цього року завершили реконструкцію глядацької зали. Знаю, що вінничан не надто приваблював її застарілий інтер’єр. Тож тепер зможуть оцінити сучасний дизайн.

Тут замінили підлогу та відремонтували стелю. Замість дерев’яних сидінь у залі встановили 120 зручних крісел. Замінили і систему освітлення.

Сучасний дизайн, відремонтована стеля та новенькі крісла: в «Родині» продовжується модернізація кінотеатру

Оновлену кінозалу «Родини» вінничани побачили минулими вихідними. Під час першого після ремонту показу демонстрували японське кіно у рамках фестивалю «Дні Японії у Вінниці».

Сучасний дизайн, відремонтована стеля та новенькі крісла: в «Родині» продовжується модернізація кінотеатру

А вже невдовзі глядачі зможуть відчути нову якість зображення. Старе кінообладнання, якому ледь не півстоліття, також замінимо. Найближчим часом тут встановлять сучасний, так званий «срібний» екран з алюмінієвим напиленням", - написав Сергій Моргунов.

Сучасний дизайн, відремонтована стеля та новенькі крісла: в «Родині» продовжується модернізація кінотеатруПереглядів: 3779
Поширень: 0