Працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції та слідчого управління обласної поліції затримали зловмисника в Одесі. Наразі його взято під варту з можливістю внесення 25 мільйонів гривень застави.

Оперативники Управління захисту економіки в Вінницькій області Нацполіції, слідчі Головного управління поліції у Вінницькій області за процесуального керівництва прокуратури області викрили шахрайську схему заволодіння коштами громадян. Для реалізації своїх злочинних намірів зловмисники створили привабливий сайт, за допомогою якого особи мали змогу ознайомитися з діяльністю компанії, її міжнародним досвідом на інвестиційному ринку та вигідними пропозиціями.

Майбутнім вкладникам пропонувалося перераховувати кошти на рахунки електронних гаманців даної компанії. В подальшому їм обіцяли щомісячний прибуток у розмірі 17-20 відсотків від вкладеної суми. Вкладники обіцяні прибутки так і не отримали, а їх кошти зловмисники конвертували у готівку через інші банківські рахунки.

Директора інвестиційної компанії затримали в м. Одеса оперативники управління захисту економіки у Вінницькій області Нацполіції. На даний час слідчі поліції у Вінницькій області повідомили затриманому про підозру за ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Фігуранту справи обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком 60 діб із можливістю внесення застави у розмірі 25 мільйонів гривень.

За попередніми даним послугами компанії, що діяла за принципом фінансової піраміди, скористалися майже 2 тисячі громадян.

Громадян, які постраждали від шахрайських дій, просимо звертатися до управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України за номером телефону (098)003-87-21.Переглядів: 2418
Поширень: 0