На додачу до Fujikura, яка публічно заявила про створення виробничих потужностей у Немирові, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій анонсував прихід на Вінниччину ще однієї компанії – Sumitomo Corp. Це має створити понад 2,5 тисячі робочих місць, а у майбутньому – понад 4 тисячі.

Як повідомляє «Реал», про це йшлося під час зустрічі керівництва Вінницької області та представників Японії – зокрема японського посла Сігекі Сумі.

Перемовини із Sumitomo Corp наразі завершуються. Корпорація спеціалізується на виготоленні запчастин для компаній автопрому відомих брендів: Toyota, Honda, Mitsubishi, Mersedes-Benz та інших. Ідеться про електрообладнання, автокрісла та інші деталі.

"Приваблива ця компанія тим, що у Вінниці можна буде розмістити не тільки безпосередньо виробництво, а й перевести в місто топ-менеджмент, який відповідає за виробництва у всіх країнах СНД. Це дозволить створити значну кількість робочих місць для так званих «білих комірців». За рік корпорація планує створити до 2 тисяч робочих місць, а в майбутньому – до 4 тисяч", – зазначив Валерій Коровій, голова Вінницької ОДА.

Наразі по вулиці Максима Шимка в колишньому індустріальному районі вже підібрані приміщення, відтак Вінниця очікує тільки на завершення перемовин.

«Японські компанії пропонують роботу на конвеєрі, рівень підготовки таких фахівців не вимагають тривалого часу і великих інвестицій. Це дозволить «забрати» працівників з сірого ринку зайнятості. Причому, декларована цими компаніями середня зарплата вище, ніж сьогодні у Вінниці або Немирові» – зауважив Валерій Коровій.Переглядів: 6082
Поширень: 0