Дводенні курси з тактичної медицини для працівників вінницької поліції проводять на базі тренінгового центру ГУНП Вінниччини представники 44-го навчального центру EMSA-Ukraine. Курс базується на міжнародних медичних стандартах та розрахований на наданні практичних навичок з домедичної допомоги при кровотечах, інсультах, інфарктах, епілепсії та інших випадках.

25 працівників з батальйону патрульної поліції особливого призначення «Вінниця», роти поліції особливого призначення, патрульної поліції та відділення охорони адмінбудинків ГУНП навчаються практичним принципам надання долікарської допомоги у екстремальних ситуаціях. Також поліцейських навчають принципам серцево-легеневої реанімації.

Вінницьких поліцейських вчать надавати долікарську медичну допомогу за міжнародними стандартами

- Сьогодні велика увага надається підготовці поліцейських у наданні долікарської допомоги тим, хто її потребує. Оскільки поліцейські першими прибувають на місце пригоди, вони мають знати і вміти, як допомогти постраждалим, адже від цього може залежати життя людини, - розповідає керівник підрозділу 44-го навчального центру EMSA-Ukraine у Вінницькій області Роман Бенцак. – Наша мета навчити поліцейських надавати допомогу постраждалим до приїзду медиків.

Вінницьких поліцейських вчать надавати долікарську медичну допомогу за міжнародними стандартами

По закінченню навчального курсу його учасники складуть іспити, за результатами яких отримають сертифікати.Переглядів: 1539
Поширень: 0