Немирівською місцевою прокуратурою Вінницької області, у вівторок, 28 листопада, оголошено підозру за ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 366 КК України колишньому начальнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану одного із районних управлінь юстиції та її співучасникам. Установлено, що екс-чиновниця, зловживаючи службовим становищем, разом з співучасниками, здійснили підроблення та складання завідомо неправдивих офіційних документів – актових записів про цивільний стан громадян, шляхом внесення до них завідомо неправдивих відомостей про національність.

Крім того, підозрювана, маючи персональний ключ доступу до роботи в єдиній комп'ютерній базі даних про акти цивільного стану, відповідні завідомо неправдиві відомості вносила в автоматизовані реєстраційні обліки.

Вказані дії, посадовцями вчинялися в інтересах матері дружини екс-міністра енергетики та вугільної промисловості України, з метою набуття у подальшому його дружиною, права на отримання громадянства Ізраїлю відповідно до Закону Ізраїлю «Про повернення».

Наразі досудове розслідування указаного кримінального провадження триває.

Довідково ч. 1 ст. 366 КК України - службове підроблення,- карається штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Переглядів: 1943
Поширень: 0