​Сьогодні, 8 грудня, діти зі школи-ліцею №7 передали волонтерам гуманітарний вантаж для воїнів в зоні АТО. Учні зібрали солодощі, засоби гігієни, консервацію, а ще намалювали малюнки та підписали українські прапори для військових, які захищають Україну. А також зібрали дітям із Авдіївської школи №6 ручки, зошити, олівці та інше. Волонтери вантаж на схід повезуть напередодні новорічних свят.

«З перших днів початку війни, ми почали займатися волонтерською діяльність. Ходили з дітьми до військового санаторію і допомагали хлопцям чим могли. Навіть важко перерахувати, скільки тон допомоги ми уже зібрали. Звідти нам присилають фотографії, які ми потім показуємо на батьківських зборах, аби батьки могли бачити, до кого доходять усі ті засоби гігієни, продукти харчування. Педколектив збирає кошти і також передаєм через волонтера Андрія Нечипорука», - розповіла вчитель зарубіжної літератури школі-ліцею №7 Ольга Зубик.

Учні школи-ліцею №7 зібрали новорічні подарунки у зону АТО

Учні школи-ліцею №7 зібрали новорічні подарунки у зону АТО

Волонтер Андрій Нечипорук розповів, що найбільше військові радіють дитячим малюнкам, листам та українським прапорам, на яких діти пишуть свої побажання.

Учні школи-ліцею №7 зібрали новорічні подарунки у зону АТО

Учні школи-ліцею №7 зібрали новорічні подарунки у зону АТО

«Багато навчальних закладів беруть участь у зборі гуманітарної допомоги для наших захисників, які зараз на сході країни. Школа-ліцей №7 уже традиційно долучилася до збору допомоги. Взагалі, вони кілька разів на місяць передають щось для хлопців. Я вдячний батькам, педагогічному колективу за розуміння, що на сході країни дійсно йде війна і хлопці потребують допомоги. Зібрану допомогу ми розфасуємо і повеземо хлопцям перед новорічними святами», - розповів Андрій Нечипорук.

Учні школи-ліцею №7 зібрали новорічні подарунки у зону АТОПереглядів: 3300
Поширень: 0