У Вінниці тривають приготування до Новорічних свят. На Майдані Незалежності кілька днів тому почали будувати оновлену Новорічну Резиденцію, а нещодавно на "Ліверпулі" почали будувати будиночки для локації "Вінницька новорічна пошта". Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

"Хочу повідомити батькам наймолодших вінничан добру новину, щоб розповіли діточкам – отримали від Святого Миколая звістку, що він уже збирається вирушати в дорогу до Вінниці )))

Тож уже готуємось його зустрічати: на Майдані Незалежності і площі Ліверпуль уже працюють «помічники» покровителя всіх дітей – монтують новорічні будиночки. Окрім традиційної новорічної Резиденції, у Вінниці цього року ще і новорічна пошта буде.

На площі Ліверпуль встановлюють будиночки для "Вінницької новорічної пошти"

На площі Ліверпуль встановлюють будиночки для "Вінницької новорічної пошти"

Святкове містечко відкриваємо традиційно 19 грудня. Так що у діток є ще майже тиждень, щоб вивчити віршик та скласти листа Святому Миколаю – він казав, що дуже чекає на цю зустріч, адже дітки Вінниці весь рік були дуже чемними і слухняними", - написав мер Вінниці Сергій Моргунов.

На площі Ліверпуль встановлюють будиночки для "Вінницької новорічної пошти"Переглядів: 2739
Поширень: 0