20 грудня, у Вінниці запрацювала нова святкова локація – «Новорічна пошта». Вона розташована на площі Ліверпуль (біля школи-гімназії №17) і з неї мешканці та гості міста мають можливість надіслати вітальну листівку своїм рідним, друзям, або навіть св.Миколаю чи Дідусю Морозу.

Це буде новинка цьогорічних зимових заходів, яка працюватиме до 13 січня. У суботу та неділю з «Новорічної пошти» листівки можна буде відправляти з 16:00 до 19:00. У середу, четвер та п’ятницю з 18:00 до 20:00. Цей проект реалізовується спільно з Укрпоштою.

У перший вечір роботи святкової пошти школярка Світлана каже, що хоче вірити у казку, тому прийшла написати листа Дідусю Морозу. «Мені тут подобається сама атмосфера. Тут дійсно, як у казковому будиночку, де віриш у дива і у те, що мрії збуваються», - каже Світланка.

На площі Ліверпуль запрацювала «Новорічна пошта»

А її подружка Софія розповіла, що підписала листівку для дідуся і бабусі, які живуть в іншому місті. «Хочу зробити їм приємний сюрприз – надіслати листівку. Звичайно, ми будемо їм телефонувати і вітати із Новим роком, але, думаю, така листівочка буде їм приємніша, бо вони згадають свою юність, коли із святами люди відали один одного саме так», - каже дівчинка.

На площі Ліверпуль запрацювала «Новорічна пошта»

У «Вінницьку новорічну пошту» може приходити кожна дитина і писати листи святому Миколаю, Діду Морозу, Санта-Клаусу, своїм рідним. Кожній дитині по одній марці та одній листівці роздаватимуть безкоштовно.

На площі Ліверпуль запрацювала «Новорічна пошта»

На вихідних на площі Ліверпуль проходитимуть концерти вуличних музикантів, відбуватимуться інтерактиви з дітьми, майстер-класи, працюватимуть аніматори тощо.​

На площі Ліверпуль запрацювала «Новорічна пошта»Переглядів: 2006
Поширень: 0