Сьогодні, 25 грудня, на майдані Незалежності відбулось відкриття Вертепу. Вінничани та гості міста побачили святкове дійство «Віфлеємська зірка». Різдвяний настрій створювали фольклорні гурти та хорові колективи. Вертеп знаходитиметься на майдані Незалежності до 14 січня.

Чимало вінничан прийшло подивитись на святкову програму, яка відбувалась біля Вертепу. «Я в захваті від виступів гуртів «З роси та води» і «Подільські музики» з Вінницького районного будинку культури. Вони дійсно дарують людям святковий настрій та створюють теплу атмосферу», – каже вінничанка Ольга.

«А я вражена тим, як колядки виконували діти: учасники дитячого польського хорового колективу «Молоде листя» та дитячо-молодіжного хору Спасо-Преображенського собору. Вони дійсно талановиті. Я проходила повз, почула як діти співають і залишилась до кінця програми. Мені взагалі до вподоби святкові виступи, які відбуваються на відкритому просторі і кожен може ними насолодитись», – зазначила вінничанка Марина.

У центрі Вінниці біля Вертепу відбулось дійство «Віфлеємська зірка»

Також багато людей з цікавістю розглядали Вертеп. «Мені дуже подобається вінницький Вертеп, він дійсно гарний, – каже львів’янка Вікторія, яка приїхала погостювати до Вінниці. – Тут ми можемо побачити традиційний різдвяний сюжет народження Ісуса, біля якого знаходяться Діва Марія, Йосип та волхви».

У центрі Вінниці біля Вертепу відбулось дійство «Віфлеємська зірка»

У центрі Вінниці біля Вертепу відбулось дійство «Віфлеємська зірка»

«Фігури досить великого розміру. Увага приділена деталям: цікаво розглядати одяг, він дійсно ніби з того часу. Також є інтер’єрні речі – глиняні глечики, підсвічники, солома, трави, тин тощо. Взагалі, подобається, як місто прикрашене до новорічно-різдвяних свят, приємно ходити святково вбраними вулицями, це додає позитиву», – зазначив вінничанин Віталій.

У центрі Вінниці біля Вертепу відбулось дійство «Віфлеємська зірка»Переглядів: 3295
Поширень: 0