14 січня відбулось закриття Новорічного містечка, яке працювало протягом місяця на майдані Незалежності. На дійство прийшли всі казкові герої, які розважали дітей цієї зими: св.Миколай, Дід Мороз та Санта Клаус. Для хлопчиків та дівчаток проводили різноманітні інтерактивні ігри, відбулись концертні виступи.

«Дуже сподобалось у Новорічному містечку, тут діти дійсно занурюються у казкову атмосферу. Моя донька отримала багато позитивних емоцій спілкуючись з персонажами. Приємним був для неї і подарунок за участь у конкурсі», – розповіла вінничанка Ольга, яка прийшла на свято з донькою Іриною.

«А ми зробили багато цікавих світлин на фотолокаціях майданчика та біля «янгола», який розміщений на сцені. Заходили у будинок смаколиків, де досить смачно перекусили», – зазначила вінничанка Марина, яка прийшла у містечко разом з подругами.

Близько 20 тисяч маленьких вінничан побували цієї зими у Новорічному містечку

Близько 20 тисяч маленьких вінничан побували цієї зими у Новорічному містечку

«У цьому році містечко досить гарно оновили. З’явився будиночок «Новорічна майстерня», де дітей навчають робити різні новорічні поробки, розмальовувати імбирне печиво тощо. Також подобаються новорічні інсталяції. Я цієї зими був з дітьми в цьому містечку три рази. Їм дуже сподобалось. Наступного році обов’язково відвідаємо цю святкову локацію», – зазначив вінничанин Олег.

Близько 20 тисяч маленьких вінничан побували цієї зими у Новорічному містечкуПереглядів: 1609
Поширень: 0