У Вінниці продовжується розвиток підліткових клубів за місцем проживання VinSmart-центр. На черзі - відновлення клубу на вул. Стельмаха. Особливістю цього центру буде інклюзивна спрямованість - його зможуть відвідувати діти та молодь з інвалідністю. Відкрити новенький клуб для дозвілля молоді та дітей планують у вересні.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов

"Продовжуємо розвивати у Вінниці мережу VinSmart-центрів, де діти та підлітки можуть змістовно та цікаво проводити дозвілля. Ще один клуб плануємо відновити у мікрорайоні Вишенька. У приміщенні по вулиці Стельмаха, де розміститься заклад, уже замінили вікна, відновили ґанок, провели гідроізоляцію фундаменту. Ці роботи виконали за кошти, які зекономили при реконструкції іншого підліткового клубу. На фото видно, в якому стані знаходилось приміщення. Навесні ремонт продовжать.

Особливістю цього клубу буде його інклюзивна спрямованість. Тут будуть створені, зокрема, умови для занять молоді з інвалідністю. А відкрити оновлений VinSmart-центр на Стельмаха плануємо у вересні", - повідомив С. Моргунов.

Цьогоріч у Вінниці з'явиться ще один  VinSmart-центр, в якому зможе займатися молодь з інвалідністюПереглядів: 1883
Поширень: 0