Інформуємо, що 13-16 березня 2018 року в м. Дакар, Сенегал, відбудеться 11-а щорічна виставка аграрної продукції та продуктів харчування SIAGRO 2018.

Тематичні секції виставки:

  • сільське господарство
  • тваринництво
  • риболовство
  • обладнання
  • продукти переробки (крупи, фрукти і овочі, молоко, м’ясо тощо)
  • упаковка

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) планує організувати український стенд на даній виставці, де низка українських компаній-виробників та дистриб’юторів матимуть змогу презентувати свою продукцію потенційним партнерам з Сенегалу та інших країн Африки.

Довідково: В листопаді 2017 року в УСПП відбулась зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Сенегалу в Польщі та Україні (за сумісництвом) паном Амаду Дабо, який від імені сенегальських підприємців висловив велику зацікавленість у співпраці з Україною і запросив українські компанії якомога активніше заходити на ринок Сенегалу.

Основними перевагами Сенегалу на сьогодні є наступні.

  • Сенегал є наразі економічно, політично та безпеково стабільною країною Західної Африки.
  • Уряд Сенегалу затвердив «План розвитку Сенегалу» на 20 років з виділенням відповідного фінансування. План передбачає реалізацію широкого кола проектів з розбудови інфраструктури залізниць, університетських містечок, зернових терміналів тощо.
  • Сенегал уклав угоди про вільну торгівлю з країнами Африки, ЄС, США, країнами Латинської Америки і пропонує стати альтернативним ринком для експорту української продукції та подальшого безмитного ре-експорту до вищевказаних країн.

Тож участь українських компаній у виставці SIAGRO і подальша співпраця з Сенегалом надає реальні можливості розширити альтернативні ринки збуту своєї продукції.

Площа стандартного стенду, що пропонується компанії, становить 6 кв.м. Площа може змінюватись і набір обладнання для стенду замовляється за бажанням компанії.

Запрошуємо вас стати експонентом українського стенду на виставці «SIAGRO - 2018» і, в разі зацікавленості, просимо не пізніше 31 січня 2018 року попередньо підтвердити участь, надіславши заповнену анкету, що додається (У ПРИКРІПЛЕНОМУ ФАЙЛІ НИЖЧЕ).

Контактна інформація: тел. (044) 536 9642, м.т. +38 050 353 34 02, e-mail: [email protected] Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

Додаток: презентація виставки SIAGRO – 2018 французькою та англійською мовами.Переглядів: 1316
Поширень: 0