Сьогодні, 1 лютого, у Вінниці власникам 75 квартир у новому муніципальному будинку вручили ключі. Це уже сьомий об’єкт за програмою «Муніципальне житло м. Вінниця». Символічний ключ від нового будинку передав заступнику міського голови Владиславу Скальському забудовник – гендиректор Державного підприємства Міністерства оборони України «Вінницьке інженерно-будівельне управління» Валерій Коробков.

Будівництво багатоповерхівки по вул. П. Запорожця,4 розпочалось в липні 2016 року. Це 10-поверховий цегляний будинок на 180 квартир. Загальна площа квартир склала 12 085,47 м2. В основному тут одно-, дво- і трикімнатні квартири, на 10-му поверсі є дворівневі.

Наразі введено в експлуатацію перший пусковий комплекс. Він складається із 88 квартир, з яких більшість були розподілені за процедурою жеребкування, і 12 - виділено мешканцям, відселених з аварійного будинку, який знаходився на місці будівельного майданчика ІІ-ї секції багатоповерхівки.

У Вінниці ввели в експлуатацію першу чергу муніципального будинку по вул. Петра Запорожця

«В цей будинок заїхали також люди, які жили в старому аварійному будинку. Він був на місці, де зараз будується другий комплекс цього об’єкту. Усі відселені родини отримали нові оселі, де для них були виконані фактично усі внутрішні ремонтні роботи. Новим власникам потрібно було лише поклеїти шпалери», - розповів директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Віталій Погосян.

Будинок на два під’їзди повністю утеплений, в квартирах встановлено індивідуальне опалення, металопластикові вікна та металеві протипожежні вхідні двері. Також в квартирах поставили системи опалення і котли, лічильники електроенергії, холодної води та газу, засклили лоджії в кухнях. Для діток новоселів у дворі збудовано великий дитячий ігровий майданчик.

У Вінниці ввели в експлуатацію першу чергу муніципального будинку по вул. Петра Запорожця

«Будинок побудований із цегли, робити виконали якісно і гарно. Зробили сучасні сходинкові клітини. Просідати будинок не буде, оскільки стоїть на надійних сваях. Майже кожна квартира має індивідуальне планування. Хтось навіть з однокімнатної робив двокімнатну», - каже генеральний директор Державного підприємства Міністерства оборони України «Вінницьке інженерно-будівельне управління» Валерій Коробков.

У Вінниці ввели в експлуатацію першу чергу муніципального будинку по вул. Петра Запорожця

Ключі від нової трикімнатної квартири сьогодні отримала задоволена власниця Таїса Мельник. Жінка приємно вражена новим житлом, адже до цього жила в старому аварійному будинку. «Раніше ми жили в будинку, який знесли, він був побудований ще до війни. Усі зручності були на вулиці. Я там прожила 49 років. Коли ми почули, що будинок знесуть, - зраділи. У мене була там трикімнатна квартира, тут теж отримала трикімнатну. Новою квартирою я дуже задоволена. Ми вдячні забудовнику», - поділилася пані Таїса.

У Вінниці ввели в експлуатацію першу чергу муніципального будинку по вул. Петра Запорожця

Другий пусковий комплекс будинку по вул. Петра Запорожця,4 на 92 квартири заплановано ввести в експлуатацію орієнтовно до кінця цього року. Вартість1 м2 у ньому залишатиметься найдешевшою у місті на первинному ринку нерухомості - 9800 грн.

У Вінниці ввели в експлуатацію першу чергу муніципального будинку по вул. Петра Запорожця

«Завдячуючи програмі «Муніципальне житло» уже більше 600 вінницький сімей змогли покращити свої умови житла. Це вже сьомий будинок, який здається в рамках цієї програми. Ми намагаємося створити ті умови, за яких працівники бюджетної сфери, молодь та інші категорії можуть придбати житло за чесну ціну», - зазначив вітаючи новоселів заступник міського голови Владислав Скальський.

У Вінниці ввели в експлуатацію першу чергу муніципального будинку по вул. Петра ЗапорожцяПереглядів: 8082
Поширень: 0