1 лютого 2018 року розпочалося будівництво твердопаливної котельні потужністю 3,3 МВт за адресою вул. Зулінського, 9 у рамках проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського – Київська».

Будівництво твердопаливної котельні включає: спорудження будівлі твердопаливної котельні з монтажем основного обладнання потужністю 3,3 МВт, складу тріски, вагів, зовнішніх інженерних мереж та благоустрою. Побудований комплекс буде поступово підключений до мереж газової котельні, що дасть можливість збільшити виробництво теплової енергії майже до 17 МВт та, у свою чергу, можливість використання альтернативних видів палива (деревної тріски).

На вул. С. Зулінського розпочалося будівництво твердопаливної котельні

Проект з будівництва твердопаливної котельні буде реалізовано за рахунок коштів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та Вінницької міської ради у розмірі 29 млн. гривень та грантових коштів Швейцарської конфедерації у вигляді безкоштовної поставки новітнього обладнання та надання супутніх послуг на загальну суму близько 1,7 млн швейцарських франків.

Реконструкція системи теплопостачання мікрорайону Зулінського – Київська відбувається з 2016 року в рамках «Проекту з енергоефективності м. Вінниця», який впроваджує КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», Вінницька міська рада за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації.

На вул. С. Зулінського розпочалося будівництво твердопаливної котельні

Заходи проекту «Реконструкція системи теплозабезпечення мікрорайону Зулінського – Київська»:

 • заміна теплових мереж загальною протяжністю більше 9 км у двотрубному прокладанні з використанням попередньо ізольованих трубопроводів (замінено у 2016 р.),
 • улаштування 68 шт. індивідуальних теплових пунктів ( встановлено у 2016 р.),
 • будівництво твердопаливної котельні потужністю 3,3 МВт,
 • реконструкція газової котельні.

На вул. С. Зулінського розпочалося будівництво твердопаливної котельні

Реалізація проекту в даному мікрорайоні дасть можливість:

 • зменшити споживання природнього газу в рік на 3,4 млн. м3,
 • зменшити викиди двоокису вуглецю на 6,5 тис. тон. в рік.

Реконструкція покращить якість надання послуг з теплопостачання наступних споживачів:

 • житлові будинки – 158 шт,
 • дитячі садочки – 5 шт
 • школи – 4 шт, лікарні – 3шт.Переглядів: 3332
Поширень: 0