Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка 5 лютого відбулось засідання робочої групи щодо підготовки Обласної програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та освітнім ступенем «бакалавр» на 2018-2020 роки.

Метою Програми є створення доступної системи надання якісних освітніх послуг у сфері підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» та освітнім ступенем «бакалавр» у комунальних коледжах та державних коледжах та технікумах, які фінансуються з обласного бюджету, відповідно до потреб регіонального ринку праці в рамках реалізації стратегії соціально-економічного розвитку Вінницької області до 2020 року.

Обласна державна адміністрація розробляє проект програми підготовки фахівців з вищою освітою

В ході засідання було обговорено проект, розроблений Департаментом освіти і науки облдержадміністрації. Було висловлено низку зауважень та пропозицій, які будуть враховані в подальшій спільній роботі зацікавлених структурних підрозділів облдержадміністрації над проектом майбутньої Програми.Переглядів: 1314
Поширень: 0