За результатами професійної та оперативної роботи службових осіб управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Вінницької області спільно з управлінням СБУ у Вінницькій області, під час досудового розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, у вівторок, 6 лютого, близько 21-ї години, викрито та в порядку ст. 208 КПК України затримано адвоката, який вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 1 тис доларів США, за сприяння у непритягненні службовими особами правоохоронних органів та суду особи до кримінальної відповідальності.

У кримінальному провадженні здійснюються першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення, у тому числі проводиться ряд оглядів та обшуків, допитуються заявник та свідки.

На хабарі в тисячу доларів затримано вінницького адвоката

Наразі вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання останньому запобіжного заходу.

За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.Переглядів: 2578
Поширень: 0