Сьогодні, 22 лютого, на початку засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради відзначили кращих патрульних поліцейських. Грамоти, багатофункціональний пристрій та грошові премії вінницьким правоохоронцям вручили міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський.

Підрозділ Управління патрульної поліції у місті Вінниці ДПП створено у лютому 2016 наказом Голови Національної поліції України. Керівником полісменів призначили Редвана Усеінова. Всього близько 300 патрульних поліцейських у складі 20 екіпажів заступають на охорону громадського порядку та публічної безпеки.

У міській раді відзначили кращих патрульних поліцейських

За два роки роботи управління виявлено та припинено 31465 адміністративних правопорушень, в т.ч. 2126 – за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння). Полісмени взяли участь у розкритті 856 кримінальних правопорушень.

У міській раді відзначили кращих патрульних поліцейських

У міській раді відзначили кращих патрульних поліцейських

У міській раді відзначили кращих патрульних поліцейських

«Сьогодні ми відзначаємо кращих вінницьких поліцейських. Два роки тому реформували поліцію. За всіма показниками наші патрульні поліцейські одні з найкращих в Україні. 300 чоловік особового складу, які працюють у місті, мають гарний авторитет. Ви маєте одні з найкращих показників по виявленню викрадених автомобілів, забезпеченню громадської безпеки. Багато міст на вас можуть рівнятися. Дякую вам за злагоджену командну роботу на благо територіальної громади Вінниці. Зі свого боку, наскільки це можливо, ми вам допомагаємо», - привітав патрульних поліцейських міський голова Сергій Моргунов.Переглядів: 1632
Поширень: 0